1Pair 10G XFP BIDI 20km/40km/60km į Vieną Fbier 1270nm/1330nm LC Jungtis siuntimo ir priėmimo Modulis 2vnt/daug mikrotik


Nauja prekė

€76.36



Žymos: nagų dekoro 10g, Zyxel, ftth ont, frecuencimetro skaitmeninis, mikrotik, kūno pagalvė užsakymą, mikrotik maršrutizatorius, lc mu jungtis, aruba vėliava, yagi antena.

modname=ckeditor

Produkto Aprašymas

10G XFP BIDI 20km/ 40KM/60KM 1270nm/1330nm LC Jungtis

Savybės

2 atitinkančius INF-8077-XFP MSA

2 Duomenų perdavimo Sparta nuo 9.95 Gbps iki 11,3 Gb / s

2 1 27 0nm DFB Siųstuvas, PIN Foto diodo ir TIA

2 SM 9/125um iki 4 m 0K

2 Simplex, LC jungtis

2 įmontuotas skaitmeninis diagnostikos stebėsenos funkcijas

2 Visi Metalinis korpusas aukščiausios EPI Performance

2 Galios sklaida .5 M, Vieno 3.3 V maitinimo įtampa

2 Veiklos Atveju Temperatūra Standartas: 0℃~+70℃

2 Protokolas-nepriklausoma,XFI Sąsaja

2 Hot Pluggable

2 ROHS6 Reikalavimus

Programos

2 SONET OC-192 SR-1&SDH STM I-64.1

2 10G BAZĖS-LR/LW 10Gigabit Ethernet

2 10G Fiber Channel

PRODUKTO APRAŠYMAS

SXPB-2710 yra hot pluggable 3.3 V Small-Form-Faktorius siuntimo ir priėmimo modulis.Ji skirta būtent didelės spartos ryšių programų, kurios reikalauja normos iki 11.3 Gb/s, tai suderinamas su XFP MST.Modulio duomenų ryšys iki 1 0KM į 9/1 25um vienos rūšies pluošto.Optinis išėjimas gali būti išjungta LVTTL logika aukšto lygio įėjimas Tx Išjungti.Prarastas signalas (LOS) produkcija yra teikiama nurodyti nuostolius įvesties optinio signalo imtuvas, arba nuoroda statusą su partneriu.

Absoliučioji Reitingai

Parametras

Simbolis

Min.

Typ.

Maks.

Vienetas

Laikymo Temperatūra

Ts

-40

85

ºC

Veiklos Atveju Temperatūra

Tc

-5

70

ºC

Saugojimo Aplinkos Drėgmė

HA

5

95

%

Veiklos Santykinė Drėgmė

RH

85

%

Maitinimo Įtampa

VCC

-0. 3

4

V

Rekomenduojama Eksploatavimo Sąlygos

Parametras

Simbolis

Min.

Typ.

Maks.

Vienetas

Aplinkos Darbinė Temperatūra

T A

-5

70

ºC

Maitinimo Įtampa

VCC3

3.15

3.3

3.45

V

Iš Viso Tiekiamos Srovės

I CC

455

mA

Duomenų Perdavimo Sparta

BR

9.95

10.3

11.3

Gbps

Perdavimo Atstumas

TD

40

km

Programos

Mūsų Privalumai

Kabelio Tipas SMF
Suderinamas QSFPTEK, Enterasys, Mellanox, Cisco, Arista, Dell, moxa, Finisar, H3C, "Huawei", Aruba
Kilmės KN(Kilmės)
Sąsaja BIDI LC
Įtampa 3.3V
Naudoti fttx
Modelio Numeris SXPB-2710/SXPB-3310
Bangos ilgis 1270nm/1330nm
Jungties Tipas LC/UPC
TX Galia 1~-7dBm
Skaidulų Tipas Vieną Režimas
Pakuotė XFP
Prekės Pavadinimas haina
Tipas Optinio Pluošto Siųstuvai-Imtuvai
atstumas 10km
Data Rate 10g
Sertifikavimo CE, ROHS, CE, ROHS, FCC

Parašyti atsiliepimą

1Pair 10G XFP BIDI 20km/40km/60km į Vieną Fbier 1270nm/1330nm LC Jungtis siuntimo ir priėmimo Modulis 2vnt/daug mikrotik

1Pair 10G XFP BIDI 20km/40km/60km į Vieną Fbier 1270nm/1330nm LC Jungtis siuntimo ir priėmimo Modulis 2vnt/daug mikrotik

Panašūs produktai