Lipdukas Automobilių Moto Žemėlapis, Vėliava Vinilo Už Sienos Lipdukas Macbbook Jav Viskonsino


Nauja prekė

€1.51

€4.20

-64%Žymos: karoliai portugalijos vėliava, karoliai maroko vėliava, wisconsin badgers futbolo rezultatas, wisconsin badgers šalies katalogas, wisconsin badgers, wisconsin badgers tinklinio sezono bilietus, datsun vėliavos, vėliavos, badgers vėliava, karoliai paryžiuje vėliava, karoliai gambian vėliava.

Lipdukas Automobilių Moto Žemėlapis, Vėliava Vinilo Už Sienos Lipdukas Macbbook Jav Viskonsino Aprašymas:

Lipdukus klijuoti prie beveik visų plokšti paviršiai!tiesiog žievelės ir klijuoti!Ilgai trunka 5+ metų gyvenimo trukmė lauko & 7 + patalpų tinkamumo vartoti Papuošti jūsų: Kemperis, Sunkvežimių, Automobilių, Namų, Sienų, Valtis, šaldytuvas, tiesiog apie bet kokio plokščio lygaus švaraus paviršiaus!Naudojimo Instrukcijos: 1. Rub lipdukas būti tikri, perdavimo juosta yra tinkamai laikomasi aplinkosaugos ¾enklelis. 2. Švarus ir sausas norimą sritį.Lipdukus klijuoti geriausia valyti paviršius. 3. Pašalinti vaško pagrindo lėtai, todėl įsitikinkite, kad lipdukas lieka prisijungė prie skaidraus perdavimo juosta 4. Atidžiai padėtį aplinkosaugos ¾enklelis į norimą sritį. 5. Rub etiketę iš vienos pusės į kitą, pašalinti visus oro burbuliukus. 6. Naudoti objektą, pavyzdžiui, kredito kortelės, įsitikinkite, kad visą lipdukas yra visiškai laikomasi paviršiaus. 7. Lėtai pašalinti perdavimo juosta, todėl, kad jokia lipdukas lieka perdavimo juosta. 8. Patikrinkite, ar oro burbuliukų.Dažniausiai oro burbuliukai gali būti dirbo krašto aplinkosaugos ¾enklelis, bet jei ne, "pin hole" imitacija leis oro ir tampa beveik nematomas.Jūsų lipdukas yra dabar nerimauti nemokamai!

Taikymo Patarimai: 1. Netaikomi dėl itin šaltų arba karštų Paviršių.Ideali temperatūra turi būti tarp 60°F & 90°F. 2. Nelieskite lipnios pagrindo, aliejai iš savo odos neleistų klijuoti. 3. Prieš taikant decal įsitikinkite, kad nėra vaško arba riebiai produktai, ant paviršiaus Apie Vinilo Lipdukai: Tai yra DIE-CUT lipdukai tai reiškia, kad nėra fone.Jei yra fono spalva nuotraukoje, ji yra naudojama tik kaip pavyzdys.Fono spalva bus spalvos paviršius jums vieta lipdukas, ar aišku, jei jūs įtraukėte ją ant lango.Vinilo Lipdukai būna 3 dalimis: 1. Viršutinis sluoksnis yra skaidrus perdavimo juosta. (Turi savo lipdukas arba lipdukas kartu, kol ji yra naudojama) 2. Vidurinis sluoksnis yra jūsų tikrasis lipdukas arba lipduką (Tai yra įterptas tarp Juostos ir Vaško Pagrindo) 3. Apatinis sluoksnis yra vaško pagrindo. (apsaugo klijų, kol lipdukas yra pasirengusi būti taikomas) 4. Nereikia skalbti po 24 valandų.

Elemento Plotis 13cm
Medžiagos Tipas PVC
Tipo Lipduku Kūrybos Lipdukai
Elemento Tipas Lipdukai
Lipdukas Rodymas Bet Visą Kūną.
Kategorijos Lipdukai
Pakuotė Ne Supakuoti
Elemento Ilgio 13cm
Tipas Klijai Lipdukas
Kilmės KN(Kilmės)

Parašyti atsiliepimą

Lipdukas Automobilių Moto Žemėlapis, Vėliava Vinilo Už Sienos Lipdukas Macbbook Jav Viskonsino

Lipdukas Automobilių Moto Žemėlapis, Vėliava Vinilo Už Sienos Lipdukas Macbbook Jav Viskonsino

Panašūs produktai