Alaus bokalas tikras vyras


Nauja prekė

€14.79

€19.72

-25%Žymos: puodelis iš nerūdijančio plieno, tankard, puodelis tikis, kavos puodelis, viduramžių puodelis, kavos puodelis, alaus taurė, alaus bokalas su dangteliu, puodelis kaukolė, puodelis.

Produkto Informacija

Balta alaus puodelis, su aukso ratlankio viršaus ir apačios ir masyvi rankena.Idealiai tinka putų gėrimai, aukštis leidžia jums kontroliuoti sumos, putų ir suteikia skonį pilnai atskleisti.Ant rankenos, viršuje ir apačioje yra išgaubtas modelis.

Programos Tipas: sublimacijos

Sudėtis: Keramika (medžiaga atlaiko aukštą temperatūrą, verta vengti staigaus temperatūrų skirtumo)

Informacija: tomas 630 ml

Atsargiai: nenaudokite abrazyvinių valymo medžiagoms (metaliniai šepečiai ir kt.), negalima plauti indaplovėje

Paslaugų Kokybės Garantija Visiems produktams, dėl Tmall yra sertifikuotos pardavimui Rusijoje.Express pristatymas Mes tiekiame Co sandėlių Maskvoje prie durų.Jei jūsų adresas yra neįtraukti į pasiuntinių paslaugų aprėpties srityje, mes išsiųsti užsakymą elektroniniu paštu.Gavimo tvarka, Prieš atidarydami sklypas, dalyvaujant kurjeriui ar pašto darbuotoju patikrinti, ar jis nepažeistas.Grąžinti prekes * galite grąžinti elementą be paaiškina priežastis, per 15 dienų nuo prašymo gavimo dienos.

* Пpи уcлoвии coxpaнeния тoвapнoгo peržiūrėti ir цeлocтнocти упaкoвки, tai иcключeниeм тoвapoв нaдлeжaщeгo кaчecтвa iš пepeчнeй, утвepждeнныx Пocтaнoвлeниями Пpaвитeльcтвa Nr. 55 nuo 19.01.1998 ir 942 iš 10.11.2011 (įsk. Тoвapы личнoй гигиeны ir ne yxogy tai peбeнкoм, тpикoтaж, nocyga ir gp), ir тoвapoв имеющиx индивидуaльнo-oпpеделенные cвoйcтвa.

Инфopмaция o пpoдaвцe Индивидуaльный пpeдпpинимaтeль Лeвчeнкo Вacилий Aлeкcaндpoвич

Aš noriu tave viduryje pasaulyje. 315547600040251

Peжим рaбoты Mes gonna apie tai kalbėti.

Рeжим рaбoты cлужбы пoддeржки:09:00 į 19:00 (мocкoвcкoe вpeмя)

Modelio Tipas Spausdinti
Prekės ženklas Vsemayki.ru
Stilius Madingas
Sudėtis Stiklas
prekės nr. 239534

Parašyti atsiliepimą

Alaus bokalas tikras vyras

Alaus bokalas tikras vyras

Panašūs produktai