Lún Kelių 45mm Ratlankio Anglies Stabdys ("Shimano". Sram XDR ar Campagnolo Kasetė, Kūno)


Nauja prekė

€671.11Žymos: grandinė shimano, dviračio ratlankio, shifter "shimano", kompresorius hibridas, farsports kelio, anglies kelių ratų, vamzdinės anglies ratlankio 700c, platus anglies ratlankiai, automobilių drift rc, 406 vairo.

Lún Kelių 45mm Ratlankio Stabdžių Aširačio

Į Lún Kelių Serija yra apie pareikšti veiklos aširačio į mases.Pareikšti technologijos ir inovacijos iš mūsų pavyzdinę HYPER asortimentą žemyn daugiau už prieinamą kainą, Lún Kelių Serija yra visa informacija apie didžiausią sprogimo jūsų spardytis - priėmimo sparčiausiai aširačio už mažiausią galimą kainą.Nulis ir viskas Anglies Ratlankio Pasirinkimas Ramstis ar Stipinai Sapim 26mm pločio ir 45mm gylio Aerodinaminis Ratlankio Profilis Kniedė, skirta (Tubeless-ready") Pasirinkimas iš Plieno arba Keraminiai Guoliai Aero-optimizuotas Padangų 25mm Iš 1487g +/- 3% Tekstūra Stabdžių Paviršiaus Nemokamai Visame Pasaulyje Laivybos

Tiesiog Ratų.

"Lún" yra Kinų "Vairas".Mes manome, kad tai puikiai apibendrina tai, ką Lún kelių intervalas: Veiklos ratus.Jokių gudrybių, nr. rinkodaros charades - tik lenktynės pasiruošę ratus, kad nebus pertraukos bankas.Mes priėmėme, mūsų 10+ metų patirtis priėmimo ir lenktynių anglies pluošto ratus ir pasiskolinti kai srovelė-žemyn tech iš mūsų labai sėkminga HYPER ratus, kad aširačio, kad yra pasiruošęs viskam, galite mesti į jį, supakuoti į pigesnį paketą.

Eiti greičiau, mažiau.

Mes mylime jojimo dviračiai greitai, ir mes manome, kad jūs padaryti per daug.Bet mes taip pat žinome, kad dauguma žmonių pasaulyje yra balansavimo jų disponuojamų pajamų remti šeimą, sumokėti studentų skolą, ar tik ne nori važinėti dviračiu, kad kainuoja daugiau, nei įmoka namą.Girdi tu garsus ir aiškus.Lenktynių dviračiai neturėtų būti apie tai, kas yra giliausia kišenės.Mes manome, kad gerai padarė, aero-išbandyti, ir, svarbiausia, saugi įranga turėtų būti prieinama mases, ir, kad pagrindinis filosofijos už Lún Kelių serijos.

Ratlankio stabdžių nėra miręs, tačiau...

Mes mylime diskiniai stabdžiai, bet mes manome, kuklus ratlankio stabdžių turi daug gyvenimo, paliko ją.Mes manome, kad abu turi naudos, tačiau, nesvarbu, ką mes galvojame, ją klausimais, ką jūs manote.Mes ne į verčia žmones į mesti toli jų puikiai ratlankio stabdžių dviratį ir pirkti diskiniai stabdžiai dviračiu tik todėl, kad tai nauja ir blizga.Mes stengiamės skirti vienodą išteklius, plėtoti disko ir ratlankio stabdžių diskai ir gauti maksimalų efektyvumą iš abiejų sprendimų, kaip matyti mūsų nauja tekstūra stabdymo paviršius mūsų ratlankio stabdžių modeliai.

Tubeless Ready, jei esate

Mes užsikabinęs ant tubeless.Mes mylime tai patobulintas pasipriešinimas riedėjimui ir trūksta žiupsnelis butai.Mes planavome Lún ratlankiai taip lengva į sąranką tubeless, kaip įmanoma.Ne kalbėjo skylių ratlankių lova, reiškia, kad jūs niekada neturite jaudintis ratlankio juosta arba oro nutekėjimas per kalbėjo skyles.Kartu su aukštos kokybės tubeless padangų, tokių kaip Schwalbe Pro Vieną TLE™, montavimas padangų yra tiesiai į priekį ir padangų paprastai gali būti sodinamas su reguliariai grindų siurblys ir mažiausiai nervintis.A 19mm pločio vidaus ratlankio lova (25mm išorės plotis ties stabdymo kelias) - tai ratlankiai yra pasirengę ir optimizuotas naujausios kartos veiklos road padangos.Sustiprintas anglies kabliukai užtikrina platesnį suderinamumą su tubeless padangas iš daugelio gamintojų.Bet hey, jei jūs vis dar nėra įsitikinęs, tubeless technologija, jums bus malonu žinoti, kad mūsų ratlankiai yra 100% suderinama su tradiciniu kniedė, skirta padangos ir vamzdžiai.

Srovelė-žemyn tech

Mes privertėme keletas gana nuostabų, šakotuvai, kai mes sukūrėme mūsų asortimentas-įdaras HYPER ratai, mes manome, kad ji turėtų būti gėda, kad atliekų kad pastangų.Todėl Lún Kelių serijos dalis, dauguma jų hub vidinės su Lún HYPER ratų.Širdies centru yra 17mm negabaritinių ašies ir negabaritinių 6803 ir 6903 guoliai.Tai apsaugo hub standus ir šviesos, tuo pačiu sumažinant trintį guoliai, dėl daugiau savo energijos, naudojami padaryti savo motociklo eiti greičiau, ilgiau, lighter.By akių Lún Kelių serijos ateina su tvirta tikslumo pagaminti iš nerūdijančio plieno guoliai, bet keraminiai guoliai yra prieinami kaip pasirinktinis atnaujinimas.

Kokybės ratlankiai, viduje ir išorėje

Jūsų mama buvo teisi, kai ji pasakė jums svarbu, kad esate gražus, viduje.Mes siekiame ratlankiai mūsų mamos būtų galima didžiuotis.Daug gamintojų, dviračių pramonė naudojimas klaidina rinkodaros akronimai pasakyti, kaip gerai, kad jų yra anglies.HMC, OCLV, UAT, TAI, GRILIS, WTF...visa tai šiek tiek per viršų, jei paklausite mūsų.Mes imtis geros kokybės anglies (Japonų Toray) ir kvalifikacijos meistro kloti jį ranka čia, Kinijos sostinėje anglies; Xiamen city.

Nulis-danga ratlankiai

Let ' s face it, mes visi mėgsta šiek tiek anglies dioksido, tad kodėl ją paslėpti nuo pasaulio pagal dažų sluoksnį?Mūsų Lún Kelių serijos ratlankiai yra danga-nemokamai.Anglies jūs matote, kaip ji išėjo iš pelėsių.Mes galime kalbėti apie tai, kaip tai padeda sutaupyti net iki 20g per ratlankio, bet mes būsiu sąžiningas - mes manome, kad geriausias dalykas yra tai, kad jis tik atrodo kietas.

Rim: - 30mm, 45mm, arba 60mm aukščio nulio-danga ratlankio su 19mm vidaus ratlankio plotis 25mm stabdymo kelio pločio ir iki 28mm, plotis ties plačiausia vieta (priklausomai nuo ratlankio gylis). - Tubeless-ready kreivas ratlankis granulių sėdynė palaiko tubeless padangas iš 23-45mm.Išbandyta su Schwalbe Pro Vieną, Continental GP5000 TL.Taip pat remia tradicinių clinchers. - Aukštai temperatūrai atsparios, didelio trinties tekstūra stabdymo paviršius, ant ratlankio stabdžių versijas.Stipinai: - Ramstis, aero stipinai, montuojamos kaip standartinė įranga.Derinys Ramstis 1420 ir 1432 priklausomai nuo Ratai/Ne-Ratai Pusėje. - Stipinai Sapim galima kaip pasirinktinis atnaujinimas.Derinys Sapim CX-Ray "ir CX-" Sprint priklausomai nuo Ratai/Ne-Ratai Pusėje. - Aerodinaminis profilis, sumažėjo oro pasipriešinimas. - Galinis ratas : 2:1 kalbėjo jungiamąją ant galinių ratų. 24 stipinai. - Priekinis ratas : 2:1 kalbėjo jungiamąją ant ratų diskiniai stabdžiai, 21 stipinai.Radialinis jungiamąją ant ratlankio stabdžių diskai, 18 stipinai.Stebulės: - Pagal užsakymą inžinerijos Winspace centrų. - Over-sized 17mm centrinės ašys. Tiekiamas su standartiniu "Shimano" suderinama 11s laisva kūno. - SRAM XDR Vairuotojas, Campagnolo vairuotojas taip pat galima gauti pateikus prašymą. - 6803 ir 6903 Tikslumo nerūdijančio plieno guoliai.Keraminiai guoliai prieinama per pasirinktinai atnaujinti. - Suderinamumas: Diskiniai stabdžiai versijos suderinamos su F:12x100 R:12x142 thru-ašimis.

Kilmės KN(Kilmės)
Modelio Numeris Plieno guolių
Kalbėjo Skylę 16-22H
Rato Medžiaga Anglies
Stabdžių Sistema V Stabdžiai
Taikoma Dviračių Kelių Dviračiai

Parašyti atsiliepimą

Lún Kelių 45mm Ratlankio Anglies Stabdys (

Lún Kelių 45mm Ratlankio Anglies Stabdys ("Shimano". Sram XDR ar Campagnolo Kasetė, Kūno)

Panašūs produktai